Co to są pakiety kursów?

Pakiety kursów zostały stworzone dla osób, które chcą osiągnąć odpowiedni poziom wiedzy o AutoCADzie. Każdy pakiet zawiera minimum 3 kursy dopasowane do odpowiedniej ścieżki nauki. Dzięki zakupowi kursów w pakiecie uzyskasz specjalną 20% zniżkę.

Pakiet AutoCAD Master

Pakiet kursów przeznaczony dla osób, które chcą wykorzystać AutoCADa w wielu zastosowaniach 2D i 3D, w projektach na każdym stopniu zaawansowania. AutoCAD Master to oferta dla najbardziej ambitnych.

Pakiet AutoCAD Pro

Kursy w tym pakiecie zostały przygotowane dla osób, które oprócz podstawowych technik chcą poznać zaawansowane funkcje programu, automatyzacje oraz projektowanie parametryczne. Pakiet dedykowany dla osób, które chcą stać się zaawansowanymi użytkownikami AutoCADa.

Pakiet AutoCAD Beginner

Zestaw kursów dla osób początkujących, które szybko i efektywnie chcą poznać solidne podstawy użytkowania AutoCADa na praktycznych projektach. Pakiet dla rozpoczynających swoją przygodę z AutoCADem.

O autorze kursów

autor

Cześć! Nazywam się Piotr Cichalewski. Od 2012 roku zajmuje się szkoleniami z AutoCADa i od tego czasu moje materiały wideo dotyczące obsługi tego programu zostały wyświetlone ponad 2 300 000 razy.

Celem kursów, które przygotowuję jest ułatwienie nauki AutoCADa oraz przekazywanie wiedzy w jak najprostszej formie. Chcę, aby każdy mógł nauczyć się jak najlepiej wykorzystywać CAD-a do swoich potrzeb.

Prywatnie jestem miłośnikiem górskich wędrówek i fanem Sapkowskiego.

Masz pytania?

kontakt@techtutor.pl