Co to są pakiety kursów?

Pakiety kursów zostały stworzone dla osób, które chcą osiągnąć odpowiedni poziom wiedzy o AutoCADzie, Fusion 360 i modelowaniu pod druk 3D. Każdy pakiet zawiera minimum 3 kursy dopasowane do odpowiedniej ścieżki nauki. Dzięki zakupowi kursów w pakiecie uzyskasz specjalną 20% zniżkę.

Pakiet AutoCAD Master

Pakiet kursów przeznaczony dla osób, które chcą wykorzystać AutoCADa w wielu zastosowaniach 2D i 3D, w projektach na każdym stopniu zaawansowania. AutoCAD Master to oferta dla najbardziej ambitnych.

Pakiet AutoCAD Pro

Kursy w tym pakiecie zostały przygotowane dla osób, które oprócz podstawowych technik chcą poznać zaawansowane funkcje programu, automatyzacje oraz projektowanie parametryczne. Pakiet dedykowany dla osób, które chcą stać się zaawansowanymi użytkownikami AutoCADa.

Pakiet AutoCAD Beginner

Zestaw kursów dla osób początkujących, które szybko i efektywnie chcą poznać solidne podstawy użytkowania AutoCADa na praktycznych projektach. Pakiet dla rozpoczynających swoją przygodę z AutoCADem.

Pakiet modelowanie w Fusion 360 i pod druk 3D

Szkolenia online w tym pakiecie dedykowane są dla osób, które chcą nauczyć się modelować 3D w niesamowicie popularnym i bezpłatnym programie Fusion 360 od Autodesk. Ogromnym atutem tej paczki kursów jest dedykowane szkolenie dla osób chcących modelować pod druk 3D oraz uniknąć masy problemów podczas druku. Kursy stworzyliśmy razem z YouTuber’em Arturem Petrzakiem.

O autorze kursów

autor

Cześć! Nazywam się Piotr Cichalewski. Od 2012 roku zajmuje się szkoleniami z AutoCADa i od tego czasu moje materiały wideo dotyczące obsługi tego programu zostały wyświetlone ponad 2 300 000 razy.

Celem kursów, które przygotowuję jest ułatwienie nauki AutoCADa oraz przekazywanie wiedzy w jak najprostszej formie. Chcę, aby każdy mógł nauczyć się jak najlepiej wykorzystywać CAD-a do swoich potrzeb.

Prywatnie jestem miłośnikiem górskich wędrówek i fanem twórczości Sapkowskiego.

Masz pytania?

kontakt@techtutor.pl