Przedsprzedaż kursu ruszyła! Zobacz tutaj:

Idea

Kurs Inventor jest kolejnym wspólnym przedsięwzięciem, które będziemy realizować razem z Arturem Petrzakiem (Artek, znany na YouTube i FB 🙂 ). Jak każdy nasz kurs, również Inventor Podstawy będzie kursem, który ma odpowiadać na realne problemy – będziemy starać się rozwiązać te trudności, które Wy nam najczęściej zgłaszacie.

Wcześniejszy kurs, który ja i Artur przygotowaliśmy był i jest bardzo dobrze odbierany przez społeczność. Do kursu Modelowanie 3D w Fusion 360 i pod druk 3D przystąpiło około 500 kursantów.

Piotr Cichalewski

Absolwent wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i twórczości Sapkowskiego.

Artur Petrzak

Mam na imię Artur i jestem absolwentem Mechatroniki na Politechnice Warszawskiej. Odkąd pamiętam zajmuję się szeroko pojętym majsterkowaniem, elektroniką, komputerami i innymi technicznymi zajęciami. W 2016 roku postanowiłem rozwijać swoje zainteresowania dalej w ramach swojej działalności na YouTube. Wybrany przeze mnie kierunek studiów jak i kierunek, w którym rozwinął się mój kanał doprowadził mnie do tematyki druku 3D, którą intensywnie zgłębiam od drugiej połowy 2017 roku.

Przedsprzedaż kursu ruszyła! Zobacz tutaj: