Kurs jako Prezent?

Tak! Możesz podarować wiedzę swoim bliskim!

Wiedza to cenny dar i Ty możesz podarować ją bliskiej Ci osobie. Nasze szkolenia z AutoCADa pozwolą jej rozwinąć zainteresowania i nabyć umiejętności.

Wybierz kurs na prezent a my przekażemy Ci voucher, który będziesz mógł włożyć pod choinkę jako świąteczną niespodziankę dla bliskich. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie abyś… Ty sam sobie zrobił prezent 🙂

Kurs AutoCAD
Podstawy

kurs autocad podstawy

129 PLN 99 PLN

Kurs AutoCAD Zaawansowane Narzędzia

149 PLN 109 PLN

Kurs AutoCAD Modelowanie 3D

autocad modelowanie 3D

129 PLN 99 PLN

Kurs Triki i sztuczki w AutoCAD

50 PLN 29 PLN

Pakiet kursów AutoCAD Master

457 PLN 299 PLN

Opinie kursantów

d922ab762b67602ec890d8fd9da62bed

Grzegorz Machowski

Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo dobry pod względem merytorycznym i praktycznym kurs. Wiadomości są podane w formie bardzo konkretnej i najważniejsze zrozumiałej formie, Pan Piotr wie w jaki sposób wiadomości są przydatne które wykorzystywane są w pracy przy projektach. Ja jestem zachwycony poziomem kursu, oby takich kursów było jak najwięcej. Szczerze polecam ten kurs tym początkującym, zaawansowanym i pracującym w innych programach typu CAD.

JR

Joanna Rogozinska

Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐

Rozpoczynam moją przygodę z AutoCAD i bardzo cenie sobie w tym kursie fakt, że mogłam być w stałym kontakcie z Piotrem podczas jakichkolwiek problemów. Kurs dla każdego. Zdecydowanie polecam.

AB

Adam Bartosz Piec

Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐

Kurs przytacza wszystkie wiadomości na poziomie podstawowym. Świetnie wytłumaczone pojęcia, dokładne opisy poszczególnych tematów. Polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z programem AutoCAD.

PK

Przemysław Korlak

Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐

AutoCad nie jest zupełnie nowością dla mnie stykałem się już z nim to na studiach czy w pracy. Ale to zawsze był kontakt sporadyczny. Ten kurs bardzo jasno i przejrzyście przedstawia podstawy potrzebne do pracy nawet w formie przypomnienia. Polecam 😉

TW

Tomasz Wysocki

Ocena: ⭐⭐⭐⭐⭐

Polecam każdemu kto zastanawia się nad zakupem tego kursu (i nie tylko!) ze względu na profesjonalne podejście Pana Piotra do szczegółowego nauczania. Wszystko jest wytłumaczone krok po kroku tak aby nawet osoby które nigdy wcześniej nie miały styczności z programem, mogły zacząć projektować 3D w AutoCAD. Pozdrawiam!

O autorze kursów

autor

Cześć! Nazywam się Piotr Cichalewski. Od 2012 roku zajmuje się szkoleniami z AutoCADa i od tego czasu moje materiały wideo dotyczące obsługi tego programu zostały wyświetlone ponad 2 300 000 razy.

Celem kursów, które przygotowuję jest ułatwienie nauki AutoCADa oraz przekazywanie wiedzy w jak najprostszej formie. Chcę, aby każdy mógł nauczyć się jak najlepiej wykorzystywać CAD-a do swoich potrzeb.

Prywatnie jestem miłośnikiem górskich wędrówek i fanem Sapkowskiego.

Masz pytania?

kontakt@techtutor.pl