Back

Inventor #6 – Gwint modelowany

🔗Dodatek wymieniony w lekcji threadModeler: https://apps.autodesk.com/INVNTOR/en/Detail/Index?id=2540506896683021779&appLang=en&os=Win32_64

Po instalacji skopiuj do eksploratora Windows: C:\ProgramData\Autodesk\ApplicationPlugins\coolOrange_threadModeler.bundle\Contents

Pobierz paczkę plików mini kursu

Witaj! Poniżej możesz pobrać cały pakiet plików do kursu (wszystkie tutoriale, PDF, moje dodatkowe komentarze, pliki do pracy) – Wszystko wysyłamy na Twojego emaila.

Zobacz pełny kurs Inventor Podstawy

kurs inventor podstawy

Jestem absolwentem wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkolę z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programów Autodesk: AutoCAD, Inventor oraz Fusion 360. Jestem założycielem serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a.

W 2017 roku stworzyłem specjalną platformę e-learningową zawierającą wysokiej jakości kursy CAD, z której do tej pory skorzystało kilka tysięcy osób.

Miałem przyjemność tworzyć materiały i współpracować z dużymi firmami zajmującymi się edukacją online oraz oprogramowaniem CAD. Od kilku lat zajmuję się również drukowaniem 3D. Prywatnie jestem miłośnikiem górskich wędrówek i twórczości Sapkowskiego.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Promocja -31% tylko do końca dnia | w koszyku wpisz: 26MAJ
Promocja kursu Inventor Podstawy