Konkurs Mikołajkowy

pexels-photo-716658

Dodaj recenzję i wygraj kurs!

Rozpoczynamy Mikołajkowy konkurs! Do wygrania są kursy dostępne na naszej platformie. Tytuł do wygrania to… <Twój wybór>! Sam (lub sama) wybierzesz swoją nagrodę!

Czas trwania konkursu: 6 – 12 grudnia 2018 (do 23:59:59)

Konkurs

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział?

  1. Zaloguj się / przejdź na swoje konto kursanta na naszej platformie
  2. Kliknij na swój kurs (lub kursy)
  3. Wystaw recenzję dla kursu w zakładce “Opinia” (wystaw gwiazdki oraz napisz kilka zdań swojej opinii) – jeżeli bierzesz udział w kilku kursach możesz wystawić po jednej opinii do każdego kursu.

Co można wygrać?

Nagrodą jest kurs dostępny na naszej platformie, z którego chciałbyś się uczyć – wybór należy do Ciebie! Warunkiem uczestnictwa jest napisanie rzetelnej opinii na temat posiadanego już kursu.

Nagrodzimy aż 3 osoby za najbardziej kreatywne opinie! Nasze jury oceni wszystkie nadesłane recenzje i wyłoni 3 Laureatów.

Nagroda, którą możesz wygrać:

kurs autocad podstawy
autocad modelowanie 3D

Zobacz swoje kursy i dodaj opinię

Z Laureatami skontaktujemy się mailowo 17 grudnia w celu ustalenia nagrody. A zatem czekaj na informację od nas 🙂

Pamiętaj, że recenzje dodane po 12 grudnia nie wezmą udziału w konkursie!

Zobacz swoje kursy i dodaj opinię

Admin bar avatar
Absolwent wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 2012 roku szkoli z obsługi oprogramowania CAD w szczególności programu Autodesk AutoCAD oraz Autodesk Inventor. Założyciel serwisu techtutor.pl zawierającego wideokursy z obsługi AutoCAD-a. Autor kursów dostępnych na największej polskiej platformie szkoleniowej strefakursow.pl. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.